Każdy kto lubi przytulne kawiarnie z życzliwą obsługą, która praktycznie każdego stałego klienta zna po imieniu, powinien odwiedzić Gossip Cafe przy ul. Zwierzynieckiej.

Lokal ten działa nieco ponad rok i już zrzesza wielu miłośników dobrej kawy i domowych wypieków. Tutaj czas zatrzymuje się w miejscu. Siedzisz przy oknie z filiżanką aromatycznej kawy lub herbaty i możesz obserwować pędzące tramwaje lub równie spieszących się przechodniów. Szczególnie w śnieżny czy deszczowy dzień kawiarnia ma swój niepowtarzalny urok. Proste drewniane elementy dodają wnętrzu niesamowitego ciepła.

W menu znajdziemy zawsze coś smacznego i różnorodnego. Na śniadanie serwowane są fenomenalne omlety czy pyszne obwarzanki. Można trafić na takie perełki jak bułeczki z suszoną śliwką. Do tego zawsze są tutaj pyszne wytrawne tarty i orzeźwiające smoothies.

Dla większości bywalców hitem pozostaje bezkonkurencyjne wilgotne ciasto marchewkowe. Pojawiają się także inne słodkie propozycje. Ciasto szpinakowe, bezy, wypieki czekoladowe, a nawet… ciasto pietruszkowe to tylko niektóre z nich. Lokal przygotowuje także wypieki bezglutenowe. Muffiny z fasoli z cukrem brzozoym i kremem rocher słusznie mogą śnić się po nocach!

Polecam śledzenie facebooka Gossip Cafe, z którego zawsze dowiecie się co akurat znajduje się w witrynie. Z KofiUpem zawsze smacznie i w najlepszych cenach!

 


ADRES:
ul. Zwierzyniecka 4, Kraków

KONTAKT:
tel. 794 048 973

Facebook

 


Zwiedzaj z nami kawiarnie i pij kawę taniej dzięki aplikacji KofiUp
iOS – http://bit.ly/KofiUpiOS Android – http://bit.ly/KofiUpAndroid


Miłośniczka dobrej kuchni i literatury. Pasjonatka pieczenia i rękodzieła. W wolnych chwilach pisze wiersze lub plotkuje w którymś z krakowskich lokali przy filiżance kawy lub kieliszku wina.