Picie aromatycznej kawy to nie tylko przyjemność. Teraz też okazja, by pomagać. Projekt Kawa dla Fundacji to inicjatywa, dzięki której osoby kupujące kawę w hotelach, restauracjach czy kawiarniach, mogą świadomie wesprzeć działania społeczne. Nieważne, czy pijesz kawę na spotkaniu biznesowym, z drugą połówką czy po prostu masz chwilę dla siebie!

Jasiek Kawa dla Fundacji Jaśka Meli

Zasady projektu są proste i opierają się na lojalności. Firma deklaruje chęć uczestnictwa w projekcie, wybierając ze swojej oferty od jednej do kilku kaw. Następnie otrzymuje od Fundacji materiały: naklejkę na drzwi, naklejkę na menu, a po 3 miesiącach współpracy certyfikat dla Partnera. Malutkie naklejki umieszcza w menu przy zadeklarowanych kawach, dużą naklejkę na drzwiach lub oknach. Następnie obsługa informuje zainteresowanych gości, o znaczeniu naklejki kawy w menu. W kolejnym miesiącu na podstawie raportów ilościowych, firma przekazuje Fundacji darowiznę w kwocie 50 groszy od każdej sprzedanej, zadeklarowanej kawy.

baner-kawa-460x60 Kawa dla Fundacji Jaśka Meli

 

Dlaczego to robimy? Ponieważ wszyscy na tym skorzystają!

Firma       –   narzędzie marketingowe, przychylność klientów, lepsza opinia, status Partnera akcji, rosnący wizerunek, obecność na mapie Partnerów, nowych klientów

Klient       –    przyjemne z pożytecznym – świadome wsparcie społeczne, podczas picia kawy

Fundacja  –  środki finansowe na działania statutowe i pomoc podopiecznym!

 

Jesteśmy jedyną Fundacją w Polsce pomagającą osobom po amputacji od wsparcia psychologicznego, po zakup protez i rehabilitację. W kolejce na przyjęcie do grona podopiecznych czeka około 100 osób, które liczą na naszą pomoc. Projekt Kawa dla Fundacji to nowy pomysł, który powinien ułatwić nam niesienie dobra innym!

Jak dołączyć do projektu?

Firmy zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie deklaracji (kliknij i pobierz) oraz odesłanie jej uzupełnionego skanu na adres info@kawadlafundacji.pl

 

Kontakt w sprawie Kawy dla Fundacji:

Grzegorz Ludwin
tel.: 511-614-144,
e-mail: g.ludwin@pozahoryzonty.org

1ee8454bc19055470d85bf8c3e3d0b19?s=100&d=mm&r=g Kawa dla Fundacji Jaśka Meli

Kawosz , rekomendowany fotograf Google, zafascynowany rynkiem startupowym i fan nowinek technologicznych.