Wy też nie wyobrażacie sobie dnia bez kawy? Każda pora dnia to inny powód na delektowanie się jej smakiem. Ta poranna jako świetny sposób na przebudzenie, ta w ciągu dnia na zwiększenie energii, i dla nas najprzyjemniejsza popołudniowa kawa ze znajomymi zwykle gdzieś na mieście. Niestety nie zawsze wiemy do jakiej kawiarni się wybrać, bądź gdzie znajdują się klimatyczne lokale w naszej okolicy, oraz co najgorsze częste wizyty w kawiarniach potrafią nadszarpnąć nasz budżet, dlatego niezmiernie nas cieszy wkroczenie aplikacji KofiUp do Krakowskich kawiarni.

Witamy-w-krakowie-jpg-1024x518 KofiUp - aplikacja dla Kawosza

KofiUp to aplikacja mobilna dla kawoszy, w której możemy wykupić plany kawowe Basic, Premium i w niedługim czasie Fency na 2,5 bądź 10 kubków kawy, dzięki czemu kawa kosztuje nas nawet do 50% taniej, a dodatkowo aplikacja pokaże nam najbliższe niezależne kawiarnie partnerskie, w których te kubki możemy wykorzystać. Aktualnie w aplikacji jest ponad 85 lokali w Krakowie, Warszawie i Trójmieście ale z tygodnia na tydzień ta lista jest wciąż powiększana o nowe kawiarnie.

Jak to działa? Zobacz filmik:

Ściągając KofiUp z Google Play (http://bit.ly/KofiUpAndroid)  bądź App Store (http://bit.ly/KofiUpiOS) dostaniemy jedną kawę na start za free, a po jej wypiciu mamy możliwość wykupienia wcześniej wspomnianych planów kawowych KofiUp, które różnią się od siebie przede wszystkim ceną i rodzajem kawy jaką chcemy pić:
  • BASIC – zawiera Espresso, Americano i herbatę, (przy zakupie 10 kubków, płacimy za jedną kawę 4,20zł)
  • PREMIUM – plan BASIC oraz latte, flat white, cappuccino i inne, które kawiarnia dodała do swojej oferty, (przy zakupie 10 kubków, płacimy za jedną kawę 6,20zł)
  • FENCY (plan premium oraz kawy przelewowe, kawy parzone alternatywnymi metodami, oraz inne, które kawiarnia dodała swojej oferty) – plan ten będzie wprowadzany do sprzedaży w niedługim czasie.
Mamy dla Was coś specjalnego, dostaniecie od nas dodatkową darmową kawę. Po wpisaniu w aplikacji kodu:  KAWOSZE1 do Waszego konta zostanie doliczony kubek kawy do wykorzystania w każdej z kawiarni partnerskich 🙂
darmowa-kawa-1-1024x519 KofiUp - aplikacja dla Kawosza
W Krakowie jest już 16 kawiarni w których możemy korzystać z KofiUp, a kolejne dołączą już na dniach:
– Rio
Strefa
– Uno Due
Chcielibyście korzystać z aplikacji w innych znanych Wam kawiarniach? polecajcie nam te miejsca w komentarzy tutaj bądź na facebooku, a będziemy starać się dodać te kawiarnie do aplikacji 🙂
P.S. Kawiarnie zainteresowane przyłączeniem do projektu KofiUp, moga pisać na adres daniel@kofiup.pl

1ee8454bc19055470d85bf8c3e3d0b19?s=100&d=mm&r=g KofiUp - aplikacja dla Kawosza

Kawosz , rekomendowany fotograf Google, zafascynowany rynkiem startupowym i fan nowinek technologicznych.